+90534 570 0808

Sanal Kredi Kartı

Teknoloji hızla ilerliyor ve teknolojinin gelişimine bağlı olarak hayatlarımıza daha önce aklımıza bile gelmeyen kavramlar girmeye başlıyor. Sanal Kredi Kartı

 

  1. yüzyıl insanların yaşamlarında ciddi anlamda bir milat zira bilgisayar, cep telefonu ve internet gibi kavramlar insanların birbiri ardına yaşamlarına girmiş durumda.

Günümüzde aşırı yoğun tempoda çalışan insanlar artık yerlerinden kalkmadan tüm işlerini internet üzerinden ama cep telefonları, ama bilgisayarları ile hallediyorlar.

Sanal Kredi Kartı

 

Özellikle bankalarda sıra beklemek istemek isteyenler ya da fatura kuyruklarına zaman bulamayanlar, o çok beğendiği kıyafeti giymek için mağaza mağaza dolaşmayı sevmeyenler beğendikleri ürünün internet üzerinden sipariş veriyor ve ödemeyi de internet üzerinden yapıyorlar.

İşte tam bu noktada insanlar internet üzerinden ödeme yapmak konusunda ciddi ciddi endişeler yaşıyor zira bilgilerinin başkalarının ellerine geçeceği ve dolandırıcılık yapılabileceği konusunda ciddi endişeler yaşıyor ama artık bu konuda da bir adım atılmış oldu. Sanal kredi kartı var.

Sanal kredi kartı adından da anlaşılacağı üzere sanal olan yani gerçek olmayan kredi kartlarıdır. Kredi kartı ile her türlü özelliği taşıyor olmalarına rağmen gündelik yaşamda kullanılabilme olanağı yoktur. Sadece internet üzerinden yapılan işlemlerde kullanılabilen kartlardır.

Bu kartları kullanabilmek için öncelikle internet ortamına girerek bu kartı tamamlamak gerekir. Bu kartı tanımlar iken herhangi bir limit belirlenmez. Limit belirlenmediği için de kişilerin internet ortamında herhangi bir para kaybetme riski de doğal olarak bulunmamaktadır.

Bu yanı sıra son derece güvenli olan kartlardır ve bu kartların kullanımı sırasında yıllık aidat ücreti ödenmemektedir.

Üstelik yapılan alışverişlerde diğer kredi kartlarında olduğu gibi burada da bonus toplama olanağı vardır. Bu kredi kartlarında hesap kesim tarihi normal kendi kredi kartlarının yani bağlı olduğu kredi kartıyla aynıdır ve ödemeler de aynı biçimde yapılır.

Tüm bunların yanında bu kredi kartlarında da özel indirim yapılabilmesi mümkündür. Sanal kart numarası direkt olarak kayıt yapılır iken verilir ve öncesi sonrası bulunmayan bir karttır. Güvenlik açısından hiçbir risk taşımaz. Dilendiği zaman kapatılma olanağı da olan bir karttır. Güvenle korkmadan kullanılabilir.

Leave a comment