+90534 570 0808

Paykasa Güvenilir Mi ?

Dünya teknolojisinin girdiği her alanda büyük değişimler kaydediliyor. Bu değişimlerden de en fazla etkilenen faktörlerden birisi ödeme sistemleri. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde nakit paralar yerini alternatif ödeme yöntemlerine bırakıyor. Paykasa Güvenilir Mi ?

E ticarete giren alışveriş yapan herkes alternatif ödeme yöntemlerini deniyor. Kredi kartları dahi, sanal ortamlarda eski güncelliğini kaybediyor. İnsanlar artık kart bilgilerini girmek, güvenlik periyotlarını geçmek gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmak istemiyor. Kredi kartlarındaki kişisel bilgilerin çalınmasının yanı sıra kart aidatları ve komisyonları ödemek istemiyor. İnsanlar artık kolay ve anında ödeme yapmak istiyor. Ellerindeki cep telefonuyla ödeme yapmanın pratikliği gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırıyor. Sanal ortam hayatın bir parçası olduğuna göre alışverişlerde bu ortamlarda yoğunlaştığına göre teknoloji ile desteklenen sanal kartlar kurtarıcı oluyor. Sanal ortamda oyun oynamayı seven, yeni karakterler yaratmak, onların ne giyeceğine, neler kullanacağına kadar alışverişini de yapmak istiyor. Yeni oyunların eklentilerine bir an önce kavuşmak istiyorlar. Bahis oynayanlar güvenli bir ortam tercih ettiklerinden paralarını yatırırken kredi kartı şifrelerinin çalınmasını istemiyorlar.

İnternette poker oynamak başlıbaşına bir zevkken saatlerini alan işlemleri ile uğraşmak istemiyorlar. Ödeme seçenekleri artık paykasa, paykwik, astropay gibi sanal kartlarla  oyun sitelerinde zahmetsizce kullanılmaya başlandı. Türkiye’de ise  yeni tanışılan ödeme istemlerinin özelliği ön ödemeli oluşu. Kimlik bilgileri olmadan sadece yasal şirketlerinden talep etmeniz yeterli. Talebinizden sonra verilen hesap numarasına istediğiniz limiti yatırıyorsunuz. Ardından size 14 veya 16 haneli pin kodu gönderiliyor. Bu pin kodu ile alıverişiniz yapacağınız limit dolar veya euro olarak ödeniyor. Tek kullanımlık kartınız iptal oluyor. İçerde paranız varsa müşteri temsilcisinden talep edilebiliyor. Bu kadar kısa ve pratik ödeme sistemleri risk içermeden işlemi tamamlıyor.

Paykasa Güvenilir Mi ?

Leave a comment